Eregalerij De Masters Nederland

Het 1-1 kampioenschap van Nederland

 

De Masters 2016-2017

 

De masters 2016-2017 winnaars 

Winnaars De Masters 2016-2017 

Jaar                Naam  Club 

2003/2004               

  De Master                                    Yaid Marhoum                                                                                         KFC                          
    2e plaats Mohamed Zahr Elinkwijk
    3e plaats Erdi Mertcan Geinoord
         
2005   De Master Giraynho Kluivert WVHEDW
    2e plaats Noah Bayonne AFC
    3e plaats Fransico Rivas sc Badhoevedorp
         
2006   De Master Jeremiah Tam Fortius
    2e plaats Wail Madrouni WVHEDW
    3e plaats Mohamed EL Khallare            Buitenveldert                                          
         
2007   De Master Chivano Pocorni Feyenoord
    2e plaats Ilias El Ibrahimi Fortius
    3e plaats Mohamed Azakri Nieuw west
         
2008   De Master Benjamin Nyamekye Zeeburgia 
    2e plaats Amin Bouchouari  Nieuw west 
    3e plaats  Redouan Benhija  Waterwijk 
         
2009/2010   De Master       Suze Wassink  sv Leidschenveen                
    2e plaats  Esmat El Refaey Amstelveen  Heemraad                                                                       
    3e plaats  Jayson Cope    IJburg 

 

 

De Masters 2013-2014

 

Winnaars De Masters 20132014 28-6-2014

Winnaars De Masters 2013-2014
Jaar   Naam Club
2001  De Master Remko Schaap RKEDO 
  2e plaats Jonah Mandemba sv Huizen
  3e plaats Laurens Kooij sv Huizen
       
2002 De Master Don Gambier Zeeburgia
  2e plaats Gaby Valesca Buitenveldert
  3e plaats Danyel Sikkens Buitenveldert
       
2003  De Master Jeffrey Buitenweg FC Weesp
  2e plaats Korau Bulman OSV
  3e plaats Samer Awad Purmerstijn
       
2004  De Master Sjors Helenklaken Zeeburgia
  2e plaats Davey Verweij sv Huizen
  3e plaats Robbie Schipper sv Huizen 
       
2005 De Master Etem Tatan Forum Sport
  2e plaats Diede Besseling  HSV Zuidvogels 
  3e plaats Sergio Poetoe FC Almere
       
2006 De Master Tyron Mensah FC Almere
  2e plaats Zep Boerboom HSV Zuidvogels
  3e plaats Naoufal Abdelwajid  AFC IJbrg 

  

 


De Masters 2012-2013

 

 winnaars 2012-2013

 

Winnaars De Masters 2012-2013
Jaar   Naam Club
2000 De Master Maximiliano Mondi ESA
  2e Oedse Stienstra SVF
  3e Michel Pinas sc Buitenveldert 
       
2001 De Master Elias Hofman KAA Gent
  2e Anouar Charif R.F.U.C.
  3e Duncan Struik DZC
       
2002 De Master Boudewijn Reijtenbach VDZ
  2e Anna Hightower VDZ
  3e Milan Biesheuvel Jong Aalsmeer United
       
2003 De Master Eray Surul Eendracht
  2e Lenn d'Heane Club Brugge
  3e Ziyad Mansy sv Diemen
       
2004 De Master Sjors Helenklaken Zeeburgia
  2e Jim Koper ADO'20
  3e Gigi Deidda Eendracht
       
2005 De Master Kaj Wiersma DSOV
  2e Senna Bläsing Sporting Martinus
  3e Benk Kenselaar DSOV
       

  


De Masters 2011-2012 

Finale_Nederland_2010-2011_5

 

Winnaars De Masters 2011-2012
           
  geboortejaar 2004   geboortejaar 2003
De Master Sjors Helenklaken Zeeburgia De Masters Ziyad Mansy sv Diemen
2 Liam Cornelisse Fortuna W'veer 2 Daan Radier ESA Arnhem
3 Stijn Geurts OBW Zevenaar 3 Lucas Heijmen SVF Cothen
           
  geboortejaar 2002   geboortejaar 2001
De Master Jarno Huiskamp Robur Apeldoorn De Master Sam Oonincx ESA Arnhem
2 Adil Aitali Stormvogels 2 Danique Blokker DSOV Vijfhuizen
3 Daymon Rijckbost Maldegem 3 Menno de Kruijf SVF Cothen
           
  geboortejaar 2000   geboortejaar 1999
De Master Jordin Kijzer Robur Apeldoorn De Master Othman Afkir sv Diemen
2 Luuk Verbeek Jong Aalsmeer 2 Miguel Olf Almere City
3 Thomas Polman sc Bemmel 3 Jamil Moestalam Zeeburgia
           

 


De Masters 2010-2011

 finale nederland 2010-2011 7

Winnaars De Masters 2010-2011
  geboortejaar 2003   geboortejaar 2002
De Master Ziyad Mansy sv Diemen De Masters Jarno Huiskamp Robur A'doorn
2 Samir Lagsir sv Lelystad 2 Aidil Aitali Olympia Haarlem
3 Thijs Pronk RKVV Zwaagdijk 3 Nikita Tromp ADO'20
           
  geboortejaar 2001   geboortejaar 2000
De Master Sam Oonincx ESA De Master Mike Eerdhuysen RKAV Volendam
2 Bart Konincks OJC Rosmalen 2 Mike Buys RKAV Volendam
3 Lucas v.d Hoogen OJC Rosmalen 3 Safan Spreeuwenberg OJC Rosmalen
           
  geboortejaar 1999   geboortejaar 1998
De Master Denna Haggi Moni ESA Arnhem De Master Virgil Daniel FC Amsteland
2 Haike Blommenstijn SDZ 2 Jarno van Geffen OJC Rosmalen
3 Tijjani Toslin asv Arsenal 3 Melvin Gruters UVV Utrecht
           

 

 


 De Masters 2009-2010

 
                                                 mastersflevoland2009
Winnaars De Masters 2009-2010
   De Masters 
Flevoland   
       
2003 De Master Raul Lie A Kwie DWS
  2e plaats Ziyad Mansy sv Diemen
  3e plaats Dillon Hoogewerf fc Almere
2002 De Master Adil Ataili Olympia Haarlem
  2e plaats Nouri Cheung fc Almere
  3e plaats Nairo Chirino  
2001 De Master Rivilino Neslo fc Almere
  2e plaats Jesper Landstra As'80
  3e plaats Jamel Koeman Buitenboys
2000 De Master Jamaru Verhoeven asc Waterwijk
  2e plaats Stefan Sluis Zuidvogels
  3e plaats Luuk Verbeek Aalsmeer United
1999 De Master Jordi Landstra AS'80
  2e plaats Jamil Moestalan FC Omniworld
  3e plaats Erik Petraeus UVV
1998 De Master Jaap Wallet Buitenboys
  2e plaats Nathan Amah Buitenboys
       
1997 De Master Damian Lelienda geen club
  2e plaats Timothy Wijnaldum Buitenboys
       

 

 


 De Masters 2008-2009

winnaars de masters 20082009  

Winnaars De Masters 2008-2009
   De Masters N-Holland   
       
2003

De Master

Thijs Pronk RKVV Zwaagdijk
  2e plaats Ziyad Mansy sv Diemen
  3e plaats Raul Lie A Kwie DWS
2002 De Master Nikita Tromp ADO'20
  2e plaats Daan Steur FC Volendam
  3e plaats Adil Aitali Olympia Haarlem
2001 De Master Victor van Montfoort RKAV Volendam
  2e plaats Dimitri Darsan SDZ
  3e plaats Thomas Baretta Roda 23
2000 De Master Lennart Smit RKAV Volendam
  2e plaats Barry Burghout Hoofddorp
  3e plaats Wester Kuijpers vv Limmen
1999 De Master Gabriel Culhaci Zeeburgia
  2e plaats Haike Blommensteijn SDZ
  3e plaats Brian Sikkens Hollandia
1998 De Master Delano Burgzorg Tos-Aktief
  2e plaats Virgil Daniel Amstelland
  3e plaats Ties Ormel Hoofddorp
1997 De Master Vinay Mangar DWS
  2e plaats Yessine Bouhilal Reigerboys
  3e plaats Brian Burghout Hoofddorp

 

 


 De Masters 2007-2008

masters2009
Winnaars De Masters 2007-2008
  De  Masters

N-Holland 

 
2002 De Master Nikita Tromp ADO'20 
2001 De Master Dimitri Darsan SDZ 
2000 De Master Bassim Aznou Herenmarkt 
1999 De Master Miguel Olf SDZ
1998 De Master Clayd Olf  SDZ 
1997 De Master Brent Braaksma AFC'34 
1996 De Master Fabio Kruisland FC Omniworld

 


 De Masters 2006-2007

 masters2007-2008
Winnaars De Masters 2006-2007
 De Masters N-Holland  
 2002 De Master  Alessio Negru Fc Blauw-wit 
 2001 De Master  Bradley Tifres sv Diemen 
 2000 De Master  Justin Caldenhoven OFC 
 1999 De Master  Miguel Olf  SDZ 
 1998 De Master  Clayd Olf  SDZ 
 1997 De Master  Rody Spel  sv Ouderkerk 
 1996 De Master  Tim van Teunenbroek FC Omniworld